" /> » Mały reset na Warmii Plant Punch | sport – żywienie – lifestyle
O&K 2 55

Mały reset na Warmii

Spodobał Ci sie wpis? Udostępnij go znajomym.
0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Zapewne trochę się zdziwicie czytając na moim blogu taki lifestylowy wpis, bo raczej do tej pory tego nie robiłem, ale pomyślałem, że chciałbym od czasu do czasu pokazać Wam też siebie od trochę innej strony. W końcu nie samymi treningami człowiek żyje! Prawda? 😉

Ostatnio dużo się u mnie dzieje. Nie mam więc niestety tak dużo czasu, jak chciałbym mieć na prowadzenie bloga. Praktycznie codziennie, czasem nawet dwa razy w ciągu dnia robię swoje treningi. Oprócz tego masa innych zadań. Prowadzenie treningów moich uczniów i podopiecznych. Rozpisywanie planów żywieniowych i treningowych. Dbanie o papierkowe sprawy związane z firmą. Gotowanie na bieżąco, żeby mieć energię na to wszystko. Pracowanie nad nowymi projektami, o których będę Was informował na bieżąco.

Dlatego bardzo cieszę się, że mogłem wyrwać się na weekend i całkowicie odciąć od cywilizacji. Razem z moją narzeczoną uciekliśmy na Warmię do Włodowa, gdzie nasi przyjaciele fotografowie (The Snap Shots)  prowadzili warsztaty z fotografii ślubnej. Zatrzymaliśmy się w fantastycznym gospodarstwie agroturystycznym i cydrowni – Kwaśnym Jabłku. O miejscu tym przygotuję dla Was oddzielny wpis, ponieważ naprawdę nie spotkałem się jeszcze nigdy z tak fantastycznym pomysłem i wykonaniem, jeśli chodzi o „eko-siedlisko”, jak gospodarze sami się nazywają. I nigdzie nie piłem tak pysznego tłoczonego soku jabłkowego!

Wyjazd był tym bardziej przyjemny, że mogliśmy zanurzyć się w zupełnie innym świecie i stać się modelami! Mam nadzieję, że zdjęcia spodobają się Wam tak bardzo, jak podobają się nam 🙂

Koniecznie dotrwajcie do końca wpisu, bo mam dla Was jeszcze jedną super informację!

O&K 1 19

O&K 1 22

O&K 1 31

O&K 1 33

O&K 1 56

O&K 1 72

O&K 2 03

O&K 2 32

O&K 2 36

O&K 2 55

O&K 2 58

Ola i Kuba 28

Ola i Kuba 34

Ola i Kuba 44

Ola i Kuba 54

O&K 2 47

O&K 1 25

O&K 1 18

Ola i Kuba 55

Ola i Kuba 26

Brakuje Wam w Warszawie miejsc z dobrym roślinnym jedzeniem, w których można napić się kawy, zatrzymać się na kilka chwil i posiedzieć w miłej atmosferze? Bo mi brakuje! Większość wegańskich knajp skonstruowanych jest raczej na zasadzie baru – wchodzisz, zamawiasz, jesz, wychodzisz, nie za bardzo chcesz siedzieć tam dłużej, bo nie do końca sprzyja temu klimat miejsca.

Autorzy powyższych zdjęć i nasi przyjaciele wpadli na genialny pomysł otworzenia w Warszawie na ulicy Koszykowej roślinnej kawiarni i restauracji – Healthy as Hell. Żeby udało im się jednak zrealizować swój plan, potrzebują Waszego wsparcia! Liczy się każda złotówka dofinansowania, a możecie pomóc w otwarciu kolejnego wegetariańskiego i wegańskiego lokalu w stolicy.

W zamian za wsparcie możecie otrzymać mnóstwo świetnych rzeczy – voucher na roślinne smakołyki lub na wysokiej jakości kawę. Jest też zniżka na treningi personalne ze mną! Więcej o akcji dowiecie się na wspieram.to. Z góry dzięki za pomoc!

Spodobał Ci sie wpis? Udostępnij go znajomym.
Copyright © 2013 - 2019 Plant Punch Design: sixbox.es | Hosted by: zenbox