" /> » Kontakt & Współpraca Plant Punch | sport – żywienie – lifestyle

Cześć!

Zakładam, że jeśli kliknąłeś / kliknęłaś w tę zakładkę, chcesz skontaktować się ze mną lub zaproponować współpracę. 🙂 Jeśli natomiast interesują Cię treningi personalne, konsultacja treningowa/dietetyczna lub plan żywieniowy, przejdź do podstrony Trenuj ze mną!

Na dole tej podstrony zamieściłem formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać. Możesz też po prostu napisać do mnie maila na jkbsaw@gmail.com lub skontaktować się przez fanpage Plant Punch na facebooku.

Co mogę zaoferować?

Przede wszystkim jestem otwarty na zróżnicowane formy współpracy – jeśli masz mi do zaproponowania jakiś kreatywny pomysł, śmiało!

Wszystko co mieści się w tematyce sportu, fitnessu, zdrowego stylu życia, zdrowej żywności i treści zbliżonych jest mile widziane.

Tworzę wpisy komercyjne i publikuję treść na moich kanałach mediów społecznościowych, piszę recenzje produktów.

Zależy mi na tym, aby forma i treść udostępnianych przeze mnie publikacji była atrakcyjna dla moich czytelników i była zgodna z tożsamością mojego bloga.

Nie praktykuję publikacji nadsyłanych informacji prasowych, reklam, zamieszczania bannerów itp.

Współpracowałem z:

PMK

intermarche

blackroll

badapak

eatsme

zmiany-zmiany-logo

gff-logo

Runmageddon-logo

jkd-logo

Moi czytelnicy:

fani2016

Dane zasięgowe bloga:

styczeń 2016

statystyki-styczeń-2016

Aktywność fanpage:

(okres od września do listopada 2015)

sotrender wrzes-list

Jeśli po prostu chcesz podzielić się swoją opinią, napisać coś miłego lub niemiłego – śmiało! Odpowiem na wszystkie pytania, uwagi, komentarze i cokolwiek jeszcze! 🙂

Copyright © 2013 - 2019 Plant Punch Design: sixbox.es | Hosted by: zenbox