" /> » O mnie Plant Punch | sport – żywienie – lifestyle

o-mnie-1

Jestem trenerem personalnym, któremu marzy się żyć w społeczeństwie zdrowych, sprawnych i szczęśliwych ludzi nieobawiających się otyłości, cukrzycy, osteoporozy czy chorób sercowo-naczyniowych. Kiedyś chciałem zostać lekarzem, ale doszedłem do wniosku, że zrobię więcej dobrego, ucząc moich podopiecznych jak zapobiegać, jak dbać i jak unikać ryzyka zamiast naprawiać to, co zostało zniszczone.

Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem. Wierzę w medycynę zapobiegawczą opartą na zdrowych, rozsądnych nawykach żywieniowych, na odpowiedniej ilości ruchu i aktywności fizycznej rozumianej jako higiena ciała i umysłu oraz na praktyce korekcyjnej i reedukacji prawidłowych wzorców ruchowych i prawidłowej postury.

Jestem blogerem, autorem strony www.plant-punch.pl. Jestem sportowcem oddanym treningowi opartemu na filozofii crossfitu. Jestem instruktorem samoobrony oraz nauczycielem sztuk walki. Jestem uzależniony od zdrowego stylu życiu opartego na roślinnej, nieprzetworzonej diecie, szacunku do środowiska i innych istot. Jestem człowiekiem, który chciałby zmienić świat. Chociaż odrobinę.

Nazywam się Jakub Sawicki. Mam 24 lata.

Copyright © 2013 - 2019 Plant Punch Design: sixbox.es | Hosted by: zenbox