" /> » Trenuj ze mną! Plant Punch | sport – żywienie – lifestyle

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Jakub Sawicki. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją w samoobronie. Prowadzę treningi indywidualne, które całkowicie dostosowuję do Twoich potrzeb, celów i ambicji. Twoje dążenie do lepszej formy mogę dodatkowo usprawnić o rozpisanie odpowiedniego planu żywieniowego. Więcej informacji o mojej misji możesz przeczytać w zakładce O mnie.

plank1

W czym mogę Ci pomóc?

  • Zbyt dużo czasu w ciągu dnia spędzasz w pozycji siedzącej? Czujesz, że Twój organizm jest zastały i brakuje mu ruchu? Odczuwasz bóle w plecach lub innych częściach ciała?
  • Marzy Ci się umięśniona, zdrowa sylwetka? Chcesz zwiększyć swoją siłę i funkcjonalność Twojego ciała?
  • Chcesz zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy, bezpieczny sposób?
  • Potrzebujesz zwiększyć swoją wydolność? Przygotowujesz się do zawodów, które wymagają wytrzymałości, sprawności i siły?
  • Od zawsze marzyłeś o bieganiu, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?
  • Brakuje Ci pewności siebie? Chcesz czuć się bezpiecznie? Interesuje Cię samoobrona i umiejętności walki wręcz?
  • Może po prostu brakuje Ci motywacji i potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku oraz nauczy samodyscypliny?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś twierdząco – pomogę Ci w osiągnięciu Twojego celu!


DSC_1972

Gdzie możemy trenować?

Jeśli chciałbyś / chciałabyś umówić się ze mną na trening, istnieją trzy możliwości:

1. Treningi outdoorowe.

Trening biegowy, siłowy czy ogólnorozwojowy – niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wszystko możemy osiągnąć, pracując wyłącznie z własnym ciałem, praktycznie bez żadnych przyrządów. Szczególnie polecam od kwietnia do października. W okresie zimowym spotkania outdoorowa odbywają się zazwyczaj wyłącznie w formie treningów biegowych ze względu na bardziej wymagające warunki pogodowe. Preferowane miejsca: Pole Mokotowskie od strony Metra Politechnika, Park Saski przy Metrze Świętokrzyska, Agrykola.

2. Treningi w Twoim domu.

Jeśli dawno temu kupiłeś sprzęt, który teraz kurzy się gdzieś w piwnicy, bo nie wiesz jak z niego korzystać, rzuciłeś w kąt hantelki a o drążku zawieszonym w drzwiach przypominasz sobie tylko wtedy, gdy niechcący uderzysz w niego głową, mogę pomóc Ci wrócić do formy. Nie musisz nawet ruszać się z domu!

3. Treningi w klubie fitness.

Obecnie prowadzę treningi w dwóch warszawskich klubach: McFit na ulicy Świętokrzysiej (Metro Nowy Świat-Uniwersytet) lub CityFit przy Rondzie ONZ (Metro Rondo ONZ).

DSC_1831

Jaka jest moja filozofia?

Dobry trener personalny powinien być lekarzem i przyjacielem. Powinien uczyć swoich podopiecznych jak przy pomocy ruchu i odpowiedniego odżywiania dbać o zdrowie swojego organizmu i zapobiegać wielu chorobom, które są zmorą współczesnej cywilizacji. Jesteś tym, co jesz. Niech więc pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.

Dobry trener personalny powinien wskazać drogę do osiągnięcia optymalnej efektywności zarówno ciała, jak i umysłu. Ruchu nie da się zastąpić żadnym lekiem, natomiast wiele lekarstw można zastąpić ruchem.

Bycie dobrym trenerem personalnym to ciągły rozwój, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia. Ja chcę być takim trenerem. Chcę pomagać i wspierać swoich podopiecznych w dążeniu ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

DSC_2140

Co dalej?

Skontaktuj się ze mna za pośrednictwem formularza kontaktowego na blogu, napisz mi wiadomość na FB przez fanpage Plant Punch lub po prostu napisz do mnie maila na jkbsaw@gmail.com.

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnię Ci szczegóły oferty.

Do zobaczenia na treningu! 🙂

 

Copyright © 2013 - 2019 Plant Punch Design: sixbox.es | Hosted by: zenbox